Batohy a tašky na notebook

Lehká a odolná palubní taška s přihrádkou na notebook Travelite CrossLITE

Pokud je cestování nedílnou součástí vašeho života, a to ať už s ohledem na vaše povolání, nebo touhu po cizích krajích, pak určitě dobře víte, jak je důležité mít správná zavazadla. Cestovní brašnu CrossLITE od značky Travelite prostě musíte mít, ať už cestujete na víkend či na několik dní.

Cena v době recenze: 1 039 Kč

Stylový městský batoh s přihrádkou na 15,6‘‘ notebook Travelite Basics

Díky správnému výběru městského batohu s sebou nosíte vše potřebné a pohodlně se přesouváte z domu do práce, do školy, na výlet či za přáteli. Stylový batoh Travelite Basics Backpack s přihrádkou na 15,6‘‘ notebook má příjemný tvar i design. Co se praktičnosti týká, pak zde bylo myšleno na komfort při nošení, a to jak zádovým panelem, tak i nastavitelným hrudním popruhem i polstrovanými a regulovatelnými ramenními popruhy.

Cena v době recenze: 779 Kč

Moderní sportovní městský batoh Karrimor výprodej

Zelenočerný Karrimor Urban 30 Batoh.

Cena v době recenze: 649 Kč

Batoh pro studenty s potiskem zvířecích lebek

Studentský batoh Black & White. Ergonomicky tvarovaný batoh v černé barvě s motivem lebek zvířat, který má polstrovaná záda. Batoh je tříkomorový a má zpevněné dno. Batoh má reflexní prvky. Vyroben z voděodolného materiálu.

Cena v době recenze: 1 189 Kč

Pánská cestovní taška na notebook Travelite CrossLITE Combi Bag Black

Dvoukomorová byznys taška s integrovaným expandérem, kterou lze nosit na zádech jako batoh. Multifunkční zavazadlo Travelite CrossLITE Combi Bag v sobě skrývá přednosti tašky na notebook i palubního batohu. Důmyslně řešený interiér zajistí potřebné pohodlí i flexibilitu při častých cestách letadlem.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Růžový dívčí městský batoh na notebook Travelite Basics Backpack

Stylový městský batoh s přihrádkou na 15,6‘‘ notebook. Ať už máte namířeno do práce, školy či na výlet, dvoukomorový batoh Backpack Melange z řady Basics s vámi udrží tempo po celý den! Komfortní zádový panel a nastavitelný hrudní popruh zaručí pohodlné nošení, zatímco integrovaná přihrádka na notebook s jistícím popruhem ochrání elektroniku před nárazy a otřesy.

Cena v době recenze: 779 Kč

Dívčí černý kožený batoh

Batoh z imitace kůže.

Cena v době recenze: 598 Kč

Co zvolit na přepravu notebooku? Původně ryze praktické a účelné obaly jsou dnes také módním doplňkem. O to může být volba složitější. Batohy a tašky na notebook aneb v čem tkví podstata při výběru?

Při volbě je třeba zohlednit nejen preference člověka, ale také velikost konkrétního notebooku. Pro notebooky většího rozměru a pro ty, co chtějí nejšetrnější volbu k zádům, je perfektní batoh, který je speciálně uzpůsoben vypolstrováním či má na notebook vyhrazenou přihrádku.

Batoh je rozhodně lepší volbou zejména při větším a těžším notebooku, kdy si neničíte jeho nošením v batohu záda, zároveň je notebook ochráněn před poškozením a vnějšími nepříznivými vlivy. Další výhodou je i to, že díky batohu máte stále volné ruce. K dispozici v nabídce jsou i nejrůznější originální designy a tvary s vyztuženou kapsou, která působí coby ochrana před nárazy při běžném používání. Oproti tomu tašky na batoh jsou velmi oblíbeným a moderním doplňkem. Vynikají jednoduchým provedením. Předností je pestrý výběr barev, motivů, vzorů. Vybírat je možné z tašek v elegantním či sportovnějším stylu.