Batohy a tašky na notebook

Stylový městský batoh s přihrádkou na 15,6‘‘ notebook Travelite Basics

Díky správnému výběru městského batohu s sebou nosíte vše potřebné a pohodlně se přesouváte z domu do práce, do školy, na výlet či za přáteli. Stylový batoh Travelite Basics Backpack s přihrádkou na 15,6‘‘ notebook má příjemný tvar i design. Co se praktičnosti týká, pak zde bylo myšleno na komfort při nošení, a to jak zádovým panelem, tak i nastavitelným hrudním popruhem i polstrovanými a regulovatelnými ramenními popruhy.

Cena v době recenze: 779 Kč

Batoh pro studenty s potiskem zvířecích lebek

Studentský batoh Black & White. Ergonomicky tvarovaný batoh v černé barvě s motivem lebek zvířat, který má polstrovaná záda. Batoh je tříkomorový a má zpevněné dno. Batoh má reflexní prvky. Vyroben z voděodolného materiálu.

Cena v době recenze: 1 189 Kč

Růžový dívčí městský batoh na notebook Travelite Basics Backpack

Stylový městský batoh s přihrádkou na 15,6‘‘ notebook. Ať už máte namířeno do práce, školy či na výlet, dvoukomorový batoh Backpack Melange z řady Basics s vámi udrží tempo po celý den! Komfortní zádový panel a nastavitelný hrudní popruh zaručí pohodlné nošení, zatímco integrovaná přihrádka na notebook s jistícím popruhem ochrání elektroniku před nárazy a otřesy.

Cena v době recenze: 779 Kč

Dívčí černý kožený batoh

Batoh z imitace kůže.

Cena v době recenze: 598 Kč

Co zvolit na přepravu notebooku? Původně ryze praktické a účelné obaly jsou dnes také módním doplňkem. O to může být volba složitější. Batohy a tašky na notebook aneb v čem tkví podstata při výběru?

Při volbě je třeba zohlednit nejen preference člověka, ale také velikost konkrétního notebooku. Pro notebooky většího rozměru a pro ty, co chtějí nejšetrnější volbu k zádům, je perfektní batoh, který je speciálně uzpůsoben vypolstrováním či má na notebook vyhrazenou přihrádku.

Batoh je rozhodně lepší volbou zejména při větším a těžším notebooku, kdy si neničíte jeho nošením v batohu záda, zároveň je notebook ochráněn před poškozením a vnějšími nepříznivými vlivy. Další výhodou je i to, že díky batohu máte stále volné ruce. K dispozici v nabídce jsou i nejrůznější originální designy a tvary s vyztuženou kapsou, která působí coby ochrana před nárazy při běžném používání. Oproti tomu tašky na batoh jsou velmi oblíbeným a moderním doplňkem. Vynikají jednoduchým provedením. Předností je pestrý výběr barev, motivů, vzorů. Vybírat je možné z tašek v elegantním či sportovnějším stylu.