Cestovní tašky a kufry

Černý látkový kufr Lasocki s teleskopickou rukojetí

Chytáte se na cesty a hodil by se vám prostorný kufr na kolečkách? Pokud ano, rozhodně se podívejte na nabídku krásného a stylového kufru od známé značky Lasocki. Rozměrově je kufr 47 x 74 x 30. jedná se o poměrně velký prostorný kufr, který oceníte při jakémkoli cestování. Textilní materiál je vyrobený z kvalitní tkaniny, která se hned neprodře.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Zelená cestovní taška Galba Verde Tricolore

Cestujte stylově, snadno, pohodlně. Investovat do kvalitní cestovní tašky se rozhodně vyplatí. Investice se vám vrátí. Pokud chcete něco více, pořiďte si hodnotnou cestovní tašku, kterou využijete nejen na dovolenou a která zaujme na první pohled designem i materiálem. Je nadčasová a vyniká dlouhou životností. Cestovní taška Galba Verde Tricolore v luxusním provedením. Praktická a velmi krásná taška upoutá po barevné stránce, kde dominuje příjemná zelená, které sekundují barvy v detailním provedení červená s bílou.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Třibarevná dámská kožená cestovní taška

Luxusní kožená cestovní taška. Taška je vyrobena z hladké kvalitní Italské kůže. Součástí tašky je přídavný popruh o délce cca 107cm. Taška se uzavírá kovovým zipem. Cestujte stylově s koženou taškou!

Cena v době recenze: 4 299 Kč

Zelený skořepinový kufr Lasocki střední velikost

Zajímavý zelený kufr z odolné skořepiny se čtyřmi rotačními kolečka, bezpečnostním pásem na oblečení, kombinačním zámkem, teleskopickou rukojetí a rukojetí po stranách.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Růžový dívčí městský batoh na notebook Travelite Basics Backpack

Stylový městský batoh s přihrádkou na 15,6‘‘ notebook. Ať už máte namířeno do práce, školy či na výlet, dvoukomorový batoh Backpack Melange z řady Basics s vámi udrží tempo po celý den! Komfortní zádový panel a nastavitelný hrudní popruh zaručí pohodlné nošení, zatímco integrovaná přihrádka na notebook s jistícím popruhem ochrání elektroniku před nárazy a otřesy.

Cena v době recenze: 779 Kč

Nepostradatelní pomocníci při cestování. Výběr zavazadla se nevyplatí podcenit. Při správné volbě se vám bude jednoduše a pohodlně cestovat. Stačí si vybrat z nabídky čítající kvalitní cestovní tašky a kufry.

Jde o zavazadlo, které využijete nejen na dovolenou, ale také je potřebné při jakémkoli přemístění, ať už pojedete do lázní, na wellnes pobyt, služební cestu, za vzděláním do zahraničí apod. Je třeba si předem ujasnit, jakou velikost, ale zároveň myslet na to, aby se vám tam vše vešlo. Cestovní tašky a kufry jsou k dostání v různých velikostech, provedení, lišící se vnějším i vnitřním designem. Dalším kritériem je snadná manipulace. Z tohoto důvodu jsou vhodné modely opatřené pojízdnými kolečky. Ocenitelné zejména při cestování s více přesuny či v případě většího obsahu věcí sbalených na cestu.

Podstatný je materiál, který je odolný vůči mechanickému poškození i nepříznivým vnějším vlivům. Oproti tomu zase textilní zavazadla vynikají nízkou hmotností, dostatečným množstvím kapes neboli přihrádek a potenciální možností zvětšení objemu díky povolení zipů. Významnou roli hraje i organizace vnitřního prostoru. Na výběr je pestrá paleta ohledně barev i v rámci jednoduchého či originálního designu.