Školní batohy, tašky a aktovky

Modro-zelený školní batoh s drakem Topgal Endy

Školní batoh a penál Topgal ENDY s motivem draka potěší každého malého školáka, který si zamiloval například animovaný film Jak vycvičit draka. Tento parádní batoh toho nabízí ale mnohem více než pouhý líbivý design. Pokud tedy hledáte praktický klučičí batoh, který pojme učivo minimálně prvních tří tříd základní školy, čtěte dále. Batoh Topgal ENDY je velice lehký a ergonomický.

Cena v době recenze: 1 749 Kč

Modro-růžová školní aktovka Hama se srdíčky

Nevíte, co svým budoucím prvňáčkům k Vánocům? Pořiďte jim vysněnou tašku do školy! Dívčí školní aktovka vás překvapí svou lehkostí a pohodlností. Modrou barvu aktovky zdobí spoustu užitečných i designových drobností, mezi které patří například srdíčkový potisk či roztomilá postavička. Určitě oceníte i reflexní prvky na všech stranách a kvalitní polstrování na nastavitelných popruzích pro větší pohodlí vašeho prvňáčka.

Cena v době recenze: 1 490 Kč

Přehledná jednokomorová aktovka pro prvňáčky HAMA Blue Dog

Přehledná jednokomorová aktovka pro prvňáčky má ergonomicky tvarovaná záda s měkkým polstrováním. Pohodlné jsou polstrované, nastavitelné popruhy na ramena se švem vedeným v horních partiích středem popruhu, nezařezávají se do ramen. Popruhy jsou doplněné o reflexní plochy pro větší bezpečnost malých školáků a školaček.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Dívčí černý kožený batoh

Batoh z imitace kůže.

Cena v době recenze: 598 Kč

Školní batoh Topgal ELLY v sadě s penálem a modrým pytlíkem na přezůvky

Máme pocit, že tento batoh bude hitovka. Pokud máte doma školáka poblázněného do her typu minecraft, máte s tímto batohem vyhráno! Bude vyhovovat všem klukům, ale třeba i dívkám od 1. do 4. třídy ZŠ. Jak se vám líbí? Všichni rodiče jistě ocení lehkou váhu batohu. Váží pouze 0,86 kg, a to hlavně díky lisované lehké zádové části. Školáci si ale nejvíc oblíbí zřejmě design. A co až objeví dva přívěsky na přední kapse!

Cena v době recenze: 2 009 Kč

Školní batohy, tašky a aktovky jsou nepostradatelnou záležitostí pro malé a velké školáky i pro studenty. Musí splňovat řadu důležitých kritérií. Základem je adekvátní výběr. Však každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší.

Aktovka či batoh? Ideální pro malé i větší školáky. Volba dle povahy dítěte. Tašky jsou perfektním řešením pro studenty a mládež. V hlavní roli jsou záda, což je zásadní kritérium při výběru. Musí batoh či aktovka školákovi sedět, tj. podstatná je volba správné velikosti. Komfort umocní i nastavitelné popruhy v dolní a v horní části. Bonusem je hrudní popruh, který umocní dokonalé usazení batohu na zádech.

Kvalitní školní batohy, tašky a aktovky splňují veškeré parametry po zdravotní a bezpečnostní stránce, disponují potřebným prostorem a efektivním jak vnitřním uspořádáním prostřednictvím přihrádek, ale také vnější účelné přihrádky a kapsy pro drobnější věci či na láhev na pití apod. Podstatný je i materiál, perfektní je nepromokavý, který eliminuje promoknutí učebnic a školních pomůcek. Účelné je taktéž prodyšné polstrování. Školní batohy, tašky a aktovky s rozmanitými vzory, nadčasovými motivy nikdy nevyjdou z módy.