Cestovní tašky a kufry na kolečkách

Nepostradatelní a ocenitelní společníci nejen na cestách. Využití nabízí jak v případě cesty na dovolenou, do lázní, na wellness pobyt či na služební cestu. Cestovní tašky a kufry na kolečkách jsou přínosné i v mnoha dalších situacích.

Tašky poslouží i v případě cesty do tělocvičny, kdy potřebujete přenést více věcí. Kufry jsou perfektní v tom, že v nich můžete mít více věcí a nemusíte se s tím tahat a ničit si záda, neboť vynikají komfortem v rámci manipulace. Cestovní tašky a kufry na kolečkách náleží mezi oblíbená a nejpoužívanější zavazadla. Jsou uzpůsobena cestování, tj. zajištěna i po bezpečnostní stránce, kdy mají zámek, díky tomu neztratíte obsah ani při nešetrném zacházení pracovníky na letištích. Pestrý výběr kufrů na kolečkách, kdy je možné se rozhodnout zda skořepinový či textilní, vynikají především snadnou obsluhou. Tašky mají tu přednost, že zabírají méně místa, jsou lehčí a přínosný je obsah množství kapes, kdy jsou tak věci přehledně uspořádány. Cestovní tašky a kufry na kolečkách jsou k dispozici v různém provedení, ať už jde o materiál, velikost, barvu.

Žlutý cestovní kufr Agrado na čtyřech kolečkách

Dřímá ve vás cestovatelská duše? Pak určitě často vyrážíte za poznáním a novými zážitky také letecky. Cestovní palubní kufr Agrado je pak přesně tím, co potřebujete. Díky jeho praktičnosti budete mít své věci dokonale uspořádány a bezpečně převezeny z místa na místo. Skořepinový kufr v moderním designu pořídíte v několika různých barvách, takže bude odpovídat přesně vašemu vkusu a požadavkům.

Cena v době recenze: 895 Kč

Černý látkový kufr Lasocki s teleskopickou rukojetí

Chytáte se na cesty a hodil by se vám prostorný kufr na kolečkách? Pokud ano, rozhodně se podívejte na nabídku krásného a stylového kufru od známé značky Lasocki. Rozměrově je kufr 47 x 74 x 30. jedná se o poměrně velký prostorný kufr, který oceníte při jakémkoli cestování. Textilní materiál je vyrobený z kvalitní tkaniny, která se hned neprodře.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Cestovní palubní kufr Arteddy různé barvy se čtyřmi kolečky

Moderní design a lehká a pevná skořepina vám zaručí, že ve kterémkoliv z této řady sady cestovních skořepinových kufrů budou vaše věci vždy v bezpečí, ale i pečlivě seřazeny díky přehledně rozdělenému prostoru uvnitř. Pro pohodlné převážení z místa na místo je příruční kufřík vybaven čtyřmi kolečky.

Cena v době recenze: 899 Kč

Zelený skořepinový kufr Lasocki střední velikost

Zajímavý zelený kufr z odolné skořepiny se čtyřmi rotačními kolečka, bezpečnostním pásem na oblečení, kombinačním zámkem, teleskopickou rukojetí a rukojetí po stranách.

Cena v době recenze: 1 299 Kč