Studentské batohy

Studentské batohy jsou nejen praktickou záležitostí, ale tvoří i součást image studentů, teenagerů. Pro maximální spokojenost je třeba vhodný výběr. Přestože primárně slouží coby funkční a efektivní zavazadlo studenta do školy, ale často dělá společnost i ve volném čase. Tím se tak nároky na kvalitu a celkové provedení navyšují.

Kvalitní studentské batohy mají ergonomicky tvarovaný zádový systém síťovaným materiálem a řešený tak, aby byla maximálně podpořena páteř i bederní oblast. Batohy mající záda řešené pouze látkou jsou vhodnější jen pro občasné využití a především pro lehčí obsah v něm. Ocenitelné jsou regulovatelné popruhy, kdy ramenní část je vypolstrovaná pro maximální pohodlí při nošení i těžší zátěže, tj. více učebnic a nezbytných věcí do školy. Moderní studentské batohy mají propracovaný design a celkové provedení, kdy nabízí nejen dostatek prostoru a vnitřního uspořádání, ale nechybí ani kapsa na mobilní telefon, doklady, láhev na vodu či případně i mají oddělený prostor pro notebook. Studentské batohy jsou vybavené i po bezpečnostní stránce nezbytnými reflexními prvky.

Školní set s motivem hlavy koně

Pořízení výhodného a praktického setu pro školáka přináší řadu výhod. Školní set je určen pro děti ve věku 6 až 9 let. Pro děti milující zvířata a zejména koně, je tento set prostě jako stvořený. Školní set s motivem hlavy koně tvoří ergonomicky tvarovaný batoh, prostorný penál na psací potřeby a praktický vak na záda.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

Dámský pestrobarevný květovaný batoh MTNG

Sháníte nový batoh do školy? Máte ráda květované ženské vzory, které dají vyniknout všem vašim outfitům? V tom případě se podívejte na nabídku krásného a stylového batohu od španělské tnačky MTNG. Batoh vám dodá tu správnou dávku ženskosti, hravosti a romantiky. Tmavě modrý podklad a na něm barevné květy ibišku jsou ideálním řešením pro každou z nás.

Cena v době recenze: 899 Kč

Batoh pro studenty s potiskem zvířecích lebek

Studentský batoh Black & White. Ergonomicky tvarovaný batoh v černé barvě s motivem lebek zvířat, který má polstrovaná záda. Batoh je tříkomorový a má zpevněné dno. Batoh má reflexní prvky. Vyroben z voděodolného materiálu.

Cena v době recenze: 1 189 Kč

Dívčí barevný batoh se etno vzorem

Tento batoh od španělské značky MTNG dodá vašemu outfitu tu správnou dávku ženskosti, hravosti i romantiky.

Cena v době recenze: 769 Kč

Dívčí černý kožený batoh

Batoh z imitace kůže.

Cena v době recenze: 598 Kč